İçinde Neler Var?

Bitter Çikolata

Tüm ürünlerimizde %83,5 oranında eşsiz Belçika çikolatası bulunuyor. Bitter çikolatanın güçlü antioksidan etkisi ile oksidatif strese karşı önleminizi alabiliyorken tatlı krizlerinize de masumca çözüm bulabiliyorsunuz.

Collagen

Collagen; anti aging özelliği sayesinde yaşlanma belirtileri olan kırışıklıkları önlemenize yardımcı olur ve cilt sağlığınıza kavuşarak ışıldamanızı destekler. Bir paket çikolatamız ise 5000 mg kolejen ihtiyacınızı karşılar.

Resveratrol

Kronik hastalıklara karşı koruyucu bir kalkan görevinde olan resveratrol, kalp ve dolaşım sisteminin koruyuculuğunu da üstlenir. Bir paket resveratrol içerikli çikolatamız 100 mg resveratrol ihtiyacınızı giderir.

Melissa

Sakinleştirici etkiye sahip melissa; endişe duyduğunuz, uykusuzlukla mücadele ettiğiniz, sindirim sorunu yaşadığınız durumlarda devreye girer ve sizi rahatlatmaya yardımcı olur.

Bir paket melissa içerikli çikolatamız ise 300 mg melissa ekstresi içeriyor.

Magnesium

Güçlü sinir sistemine ve sağlıklı kas yapılanmasına sizi kavuşturabilen magnezyum, baş ağrılarınızın da azalmasına yardımcı olur. Bir paketimizin içerisinde ise 300 mg magnesium bulunuyor.

Ginseng

Yorgunluk ve halsizlik için ideal bitki ekstresi olan ginseng, konsantrasyon sorununuza karşı da destekçiniz oluyor. Bir paketimiz 500 mg Kore ginsengi içeriyor.

Maca

Enerji yükseltici etkisi ile halsizliğinizi ortadan kaldıran maca dayanıklı olma oranınızı da artırabiliyor. Bir paketimiz ise 500 mg maca ihtiyacınızı karşılayabiliyor.

Start typing and press Enter to search

Sepetim